מדריך התקנה - חלונות - אבטחה והרשאות

תוכנת ברק דורשת תשומת לב בזמן ההתקנה למספר דרישות מערכת. דרישות אלו הן פשוטות וניתנות ליישום בכל מערכת הפעלה, אך אין לעקוף אותן.

להלן דרישות ההתקנה:

1. מחשב - פנטיום 4 והלאה עם מערכת הפעלה - חלונות XP / VISTA / 7

2. בחלונות ויסטה / 7 - לצורך ההתקנה עצמה - יש להקפיד כי היוזר  במחשב עליו תרוץ התוכנה (בכל אחת מהעמדות) הוא אדמיניסטרטור מקומי עם הרשאות מלאות על כונן C. בהתקנה ישנו צורך בהרשאה לכתיבה לרג'יסטרי.

3. לצורך תיעוד מיילים, כתיבת מסמכים והפקת דו"חות לאקסל,  נדרשת חבילת אופיס בכל מחשב בו מותקנת התוכנה. אופיס מגרסה 2000 והלאה.

4. כאשר מתקינים את ברק בספריית שיתוף / שרת - יש לתת לכל המשתמשים בתוכנה הרשאות מלאות על כל הספריה בה נמצאת התוכנה (כתיבה/קריאה/שינוי). מנגנון ההרשאות לגבי השימוש בתוכנה מובנה בברק ואין צורך להסתמך על ההרשאות כפי שהן במערכת ההפעלה / רשת.

5. בהתקנה בטרמינל / שרת מרוחק - הדרישות הן זהות להתקנה מקומית + שינוי במספר קבצים המתבצע ע"י התמיכה של "תבל תוכנה".  ברק לא תרוץ בטרמינל או ב remote desk top ללא התערבות טכנאי "תבל תוכנה" לצורך הגדרת ההגדרות המתאימות.

6. יש למפות בהתקנת ברק את הספריה/ תיקיה בה מותקנת התוכנה (או ספריה / תיקיה אחת למעלה) באות כונן משותפת לכלל המחשבים בהם תותקן ברק. ללא אות כונן משותף (וסתם הפניה לפי כתובת לא תעבוד כמו שצריך - ראו הוזהרתם) כאשר משתמשים למשל, יגשו למסמכי הלקוח  - הם לא יגיעו למסמכים המבוקשים היות ה PATH של המסמכים יהיה שונה ממחשב למחשב.

 

יצירת קשר ברק CRM