ניהול יומן

המערכת כוללת יומן מובנה לכל משתמש, ויומן כולל המציג את הפגישות לכלל המשתמשים / מחלקה. יומן הברק הוא יומן משותף לכלל המשתמשים , וניתן לניהול עצמאי ע"י המשתמש או ע"י כל משתמש אחר בעל הרשאה מתאימה לצפיה וניהול יומנו של משתמש אחר. כמו כן ניתן לצפות ביומן של כל המשתמש במידה וישנה הרשאה מתאימה כפי שנקבעה בטבלאות> משתמשים > בחירת משתמש> עדכון> הרשאות.

ניתן לצפות ולנהל יומן חודשי / שבועי / יומי. ניתן לעבור מיומן חודשי ליומי ע"י הקשה על היום בו רוצים לצפות ובהקשה על זכוכית המגדלת עם סימן הפלוס בצידו הימני העליון של היום.
הוספת פגישה או תזכורת ליום שנבחר – הקלקה כפולה על השעה הרצויה פותחת מסך להזנת הפגישה. לאחר הזנת הפגישה יש להקיש על "שמירה ויציאה".
במידה והפגישה מקושרת ללקוח יש להכנס ראשית לכרטיס הלקוח, להוסיף פעילות חדשה ולאחר תיאור הפעילות להקיש על "רישום ביומן". במקרה זה היומן יפתח וניתן יהיה לבחור יום ושעה כאשר פרטי הפעילות שהוזנה ללקוח יופיעו בתיאור הפגישה.

ניתן להפיק הדפסה של היומן ע"י הקשה על כפתור הדו"ח בתחתית המסך > לבחור תאריכים להדפסה > לבחור האם להוסיף פרמטרים של הלקוח מבסיס הנתונים להדפסה ולאחר מכן לאשר את ההדפסה.

ניתן להדפיס את היומן גם בהקשה על מקש ימני כאשר נמצאים במסך היומן היומי או השבועי. במקרה זה ההדפסה היא של המסך כפי שהוא נראה ואין אפשרות להוסיף פרטים (מאפיינים, פעילויות אחרונות וכו')

במידה ו"ברק ON LINE" מותקנת בעמדה ונרכשה חבילת SMS, ניתן לקבוע משלוח התראת SMS למשתמש או לנמען ברשומה 30, 60, 90, 120 דקות לפני הפגישה.
הערה: ניתן לקבוע מראש כי המערכת לא תשתמש ביומן המובנה אלא בתוכנת יומן חיצונית (אאוטלוק וכדומה) במקרה זה לא מובטח כי כל הפגישות יתועדו בפעילות הלקוח או כי תנתן אופציית שיתוף יומנים.

הערה: על מנת להציג את היומן המשותף יש להקיש על הכפתור המתאים (מופיע מימין) שבתחתית המסך .
 
פעילות חוזרת או מתמשכת:
ברק מאפשרת לקבוע ביומן פעילות מתשמשכת ע"פ מספר ימים או פעילות החוזרת על עצמה כל יום קבוע בשבוע / יום קבוע בחודש. לצורך הפעלת פונקציות אלו יש להכנס ליומן ולהקיש על הכפתור המופיע מצד שמאל ליד ה"דו"ח" -"יצרית ארוע רב פעמי". לאחר כניסה למסך יש לעקוב אחר ההוראות.
 
מחיקת פגישה:
במידה וישנה הרשאה למשתמש למחיקת פגישה, עליו לסמן את הפגישה על המסך ולהקיש על מהמקש הימני בעכבר ולבחור "מחיקת פגישה". במידה והפגישה היא חלק מסדרת פגישות קבועות, או במידה ומזומנים אליה מס' משתתפים ,ינתנו למשתמש שתי אפשרויות במסך שיפתח - למחוק פגישה נוכחית (רק לעצמו)  או למחוק את הפגישה לכלל המשתתפים / רצף פגישות.

סרטון ניהול יומן:

סרטון יומן - יצירת פגישה:

 

יצירת קשר ברק CRM